Červenec 2010

MŮJ NOVEJ BLOG

6. července 2010 v 22:57 | ZERO |  Just talking...

TÍMTO KONČÍ TENHLE, MOC VÁS VŠECHNY CO VÁS TU MÁM OPĚT O SPŘÁTELENÍ EJSLTI MÁTE ZÁJEM :) PŘEZDÍVKA ZŮSTÁVÁ, JEN ADRESA SE MĚNÍ :)

POSLEDNÍ SLOVA

6. července 2010 v 14:44 | ZERO
Na tomhle blogu už nikdy nečekejte článek protože ho zrušim, jinak to enjde. Nechci se sem jako idiot vracet. Ale udělám si novej, jinej a lepší. A všechny co vás tumám rozhodně prosim už jen timhle o spřátelení. A samozřejmě článek tu nečekejte ale jak bude novej blog hotovej tak sem dám odkaz :) Ale mě se rozhodně jen tka nezbavíte :D

I´m leaving you...

3. července 2010 v 10:46 | ZERO
Končím na blogu,nesmažu kdybych se někdy chtěl vrátit ale věřte že to nehrozí. Nemám na něj moc náladu a hlavně ne čas. Myslim že je tu plno lidí co jsem aspon přes icq poznal víc a jsem za ně rád a všech si vás sakra vážim :-) Jednu osobu jsem poznal ještě víc a ikdyž nám to nevyšlo tkaza ní taky děkuju protože pořád ej tof ajn kámoška že :-) Rozvinul jsem si tu svůj hudební vkus a dozvěděl se o pár super kapelkách. Jednoduše ale už nemám an blogu co říct, koho zajímáčlánek který si přečte na 10ti dalších nebo orané soutěže a nebo písničky co si mužou poslechnout doma pohodlněji? :-) Jednoduše vám všem děkuju a tímhle se s vámi loučím.
A sice jen kdyby se někdo z vás třeba chtěl dostat někdy do kontaktu tak mi napište na tohle ICQ, zatím zdralidi a přeju hodně štěstí :-)
A tady to ICQ:
479765762

A asi by se to chtělo rozoučit hezkou písničkou :-)